درباره ما

درباره ما

شرکت بازرگانی سیراف با بیش از 25 سال سابقه در حوزه صادرات، واردات و ترخیص کالا به عنوان یکی از فعالان حوزه صادرات میوه و تره بار ایران بویژه پیاز صادراتی شناخته می شود. صادرات میوه و تره بار ایران به عنوان یکی از راه های اشتغالزایی و ارزآوری غیر نفتی، یکی از بزرگترین اهداف شرکت بازرگانی سیراف است.

همچنین شرکت بازرگانی سیراف با رعایت اصول بهداشتی ( در شرایط وجود کوید 19 ) و استانداردهای بازار روز دنیا فرایند صادرات را انجام می دهد. حمل بار از طریق کانتینرهای یخچالی استاندارد با نظارت کارشناسان ما انجام می گردد. واضح است که این کار از حساسیت بالایی برخوردار است و می باید با دقت بالا و نظارت بیشتری انجام گردد. در غیر اینصورت باعث بروز ضررهای سنگینی خواهد شد.

گواهی نامه ISO

شرکت بازرگانی سیراف

اشتغالزایی و ارزآوری

صادرات میوه و تره بار ایران با توجه به چهار فصل بودن این کشور زیبا و پهناور میتواند نسبت به نفت از جنبه ارزآوری بیشتری برخوردار باشد. این امر همواره دغدغه صادرکنندگان در این حوزه بوده و هست. فرایند صادرات محصولات کشاورزی علاوه بر اشتعالزایی در حوزه کشاورزی در صنایعی همچون چاپ و سرویس حمل و نقل باعث رونق می گردد.

صادرات میوه و تره بار

بهینه سازی زنجیره تامین

مدیریت و بهینه سازی زنجیره تامین صادرات میوه و تره بار ایران از طریق انعقاد قرارداد با کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی. این قرارداد با هدف نظارت صادرکننده بر فرایند تولید محصول مطابق با استاندارد جهانی از مرحله کاشت و انتخاب بذر تا برداشت و بسته بندی انجام می شود. این کار علاوه بر تولید محصول استاندارد صادراتی سبب حذف واسطه های غیر ضروری در چرخه صادرات میوه و تره بار می گردد.

صادرات میوه و تره بار

شناسایی بازار هدف

شناسایی و مذاکره با شرکت های معتبر وارد کننده میوه و تره بار در سراسر دنیا ، جلب رضایت آن ها و در نهایت انعقاد قرارداد با آن ها. این کار باعث تولید هدفمند محصولات، جلوگیری از تلفات محصولات کشاورزی و کاهش ریسک صادرات می گردد. این طرز تعامل با مشتریان و افزودن علاقه مندیهای آن ها به محصول جهت ارتقا کیفیت، باعث افزایش رضایت مشتری از محصولات ما خواهد شد. این امر همواره از مهمترین دغدغه های سیراف است.

Fresh Vegetables
Need Help? Chat with us

Enter your keyword