درباره ما

درباره ما

شرکت بازرگانی سیراف با بیش از 25 سال سابقه در حوزه صادرات، واردات و ترخیص کالا به عنوان یکی از فعالان حوزه صادرات میوه و تره بار ایران بویژه پیاز صادراتی شناخته می شود. صادرات میوه و تره بار ایران به عنوان یکی از راه های اشتغالزایی و ارزآوری غیر نفتی، یکی از بزرگترین اهداف شرکت بازرگانی سیراف است.

همچنین شرکت بازرگانی سیراف با رعایت اصول بهداشتی ( در شرایط وجود کوید 19 ) و استانداردهای بازار روز دنیا فرایند صادرات را انجام می دهد. حمل بار از طریق کانتینرهای یخچالی استاندارد با نظارت کارشناسان ما انجام می گردد. واضح است که این کار از حساسیت بالایی برخوردار است و می باید با دقت بالا و نظارت بیشتری انجام گردد. در غیر اینصورت باعث بروز ضررهای سنگینی خواهد شد.

اشتغالزایی و ارزآوری

صادرات میوه و تره بار ایران با توجه به چهار فصل بودن این کشور زیبا و پهناور میتواند نسبت به نفت از جنبه ارزآوری بیشتری برخوردار باشد. این امر همواره دغدغه صادرکنندگان در این حوزه بوده و هست. فرایند صادرات محصولات کشاورزی علاوه بر اشتعالزایی در حوزه کشاورزی در صنایعی همچون چاپ و سرویس حمل و نقل باعث رونق می گردد.

صادرات میوه و تره بار

بهینه سازی زنجیره تامین

مدیریت و بهینه سازی زنجیره تامین صادرات میوه و تره بار ایران از طریق انعقاد قرارداد با کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی. این قرارداد با هدف نظارت صادرکننده بر فرایند تولید محصول مطابق با استاندارد جهانی از مرحله کاشت و انتخاب بذر تا برداشت و بسته بندی انجام می شود. این کار علاوه بر تولید محصول استاندارد صادراتی سبب حذف واسطه های غیر ضروری در چرخه صادرات میوه و تره بار می گردد.

صادرات میوه و تره بار

شناسایی بازار هدف

شناسایی و مذاکره با شرکت های معتبر وارد کننده میوه و تره بار در سراسر دنیا ، جلب رضایت آن ها و در نهایت انعقاد قرارداد با آن ها. این کار باعث تولید هدفمند محصولات، جلوگیری از تلفات محصولات کشاورزی و کاهش ریسک صادرات می گردد. این طرز تعامل با مشتریان و افزودن علاقه مندیهای آن ها به محصول جهت ارتقا کیفیت، باعث افزایش رضایت مشتری از محصولات ما خواهد شد. این امر همواره از مهمترین دغدغه های سیراف است.

Fresh Vegetables

تیم ما

علی مطیع قوانین
علی مطیع قوانین
مدیریت دفتر دبی
علی مطیع قوانین
مدیریت دفتر دبی

حمل و نقل بین المللی و لاجیستیک
شماره تماس: 00971553322733

علی پوریان
علی پوریان
مدیریت دفتر تهران
علی پوریان
مدیریت دفتر تهران

صادرات واردات ترخیص کالا
شماره تماس: 00989123016416

صالح مطیع قوانین
صالح مطیع قوانین
مدیریت دفتر جنوب
صالح مطیع قوانین
مدیریت دفتر جنوب

مدیر فروش و بازاریاب بین الملل
شماره تماس: 00989171176217

فرنیا فراست
فرنیا فراست
مدیریت دفتر شمال
فرنیا فراست
مدیریت دفتر شمال

بازاریاب بین الملل
شماره تماس: 00989120906761

Need Help? Chat with us

Enter your keyword